Działamy na rzecz Państwa firmy

 

Firma eurowort© współpracuje z doświadczonymi tłumaczami.

 

Nasi tłumacze są rodzimymi użytkownikami języka i pochodzą z różnych krajów Europy Środkowej i Wschodniej.

 

Ponadto nasze usługi wspierane są przez specjalistów z wielu dziedzin i branż, co umożliwia nam wykonanie tłumaczeń poprawnych pod względem merytorycznym i stylistycznym.

 

Obok wykształcenia i doświadczenia w danym zakresie współpracujący z nami tłumacze pisemni i ustni dysponują dodatkową wiedzą z wielu różnorodnych dziedzin techniki, gospodarki, finansów i prawa.

 

Współpraca w grupie gwarantuje zaangażowanym tłumaczom i specjalistom branżowym optymalną atmosferę do pracy i poszerzanie ich kompetencji oraz wpływa pozytywnie na jakość tłumaczonych tekstów.

 

Wykorzystujemy możliwości, jakie daje nam cyfrowy świat, świadczymy nasze usługi w ramach outsourcingu i uwalniamy moce przerobowe w zależności od zapotrzebowania, co ma decydujący wpływ na korzystne ukształtowanie relacji ceny do jakości.

 


Mitglied der tekom, dem deutschen Fachverband für technische Kommunikation und Dokumentation.

Wir nutzen das Informations- und Weiterbildungsangebot der tekom. Das neu erworbene Wissen wird in der Praxis umgesetzt. Unsere Kunden profitieren davon.

 

 

 

 

Qualitätsmanagementsystem nach internationalen Qualitätsstandards DIN EN ISO 17100. CERTCO TÜV Zertifikat Nr. 7U530.

   Nominiert für den UNTERNEHMERHELDEN AWARD 2018

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Phone:  +49 8031 35 25 675 Mobile: +49 175 444 8697

 E-Mail: info[at]eurowort.eu