TECHNIKA - FINANSE - PRAWO

angielski, niemiecki, rosyjski i ukraiński

Trados Studio 

memoQ

InDesign

Carel Draw

AutoCAD

Adobe XI PRO


 

Szanowni Klienci i Partnerzy Handlowi,

 

 

eurowort© specjalizuje się w tłumaczeniach związanych z szeroko rozumianą działalnością przedsiębiorstwa we wszystkich dziedzinach specjalistycznych, od korespondencji handlowej, poprzez dokumentację wewnętrzną i księgową, teksty natury prawnej po ekspertyzy oraz instrukcje techniczne i inne.

 

Osobiście wykonuję tłumaczenia z języka polskiego, współpracownicy firmy służą pomocą w przypadku innych języków europejskich, np. język angielski, rosyjski i ukraiński.

 

Posługujemy się językiem biznesu i wiemy, jak przełożyć filozofię Państwa firmy na język innego kraju z uwzględnieniem jego specyfiki oraz zasad funkcjonowania rynku.

 

Marka eurowort© oznacza jakość, realizację usług zgodnie z oczekiwaniami klienta i sposób myślenia zorientowany na działalność biznesową.

 

Od 15 lat osobiście zajmuję się krótko- i długoterminowymi projektami dla wielu klientów prywatnych i spółek.

 

Również Państwa zapraszam do współpracy. Wspólnie możemy omówić główny obszar działalności Państwa firmy oraz potrzeby w zakresie tłumaczeń.

 

 

Sylvia Steinweber

Prezes zarząduMitglied der tekom, dem deutschen Fachverband für technische Kommunikation und Dokumentation.

Wir nutzen das Informations- und Weiterbildungsangebot der tekom. Das neu erworbene Wissen wird in der Praxis umgesetzt. Unsere Kunden profitieren davon.

 

 

 

 

Qualitätsmanagementsystem nach internationalen Qualitätsstandards DIN EN ISO 17100. CERTCO TÜV Zertifikat Nr. 7U530.

   Nominiert für den UNTERNEHMERHELDEN AWARD 2018

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Phone:  +49 8031 35 25 675 Mobile: +49 175 444 8697

 E-Mail: info[at]eurowort.eu