TECHNIKA - FINANSE - PRAWO

angielski, niemiecki, rosyjski i ukraiński

Trados Studio 

memoQ

InDesign

Carel Draw

AutoCAD

Adobe XI PRO


 

Szanowni Klienci i Partnerzy Handlowi,

 

 

eurowort© specjalizuje się w tłumaczeniach związanych z szeroko rozumianą działalnością przedsiębiorstwa we wszystkich dziedzinach specjalistycznych, od korespondencji handlowej, poprzez dokumentację wewnętrzną i księgową, teksty natury prawnej po ekspertyzy oraz instrukcje techniczne i inne.

 

Osobiście wykonuję tłumaczenia z języka polskiego, współpracownicy firmy służą pomocą w przypadku innych języków europejskich, np. język angielski, rosyjski i ukraiński.

 

Posługujemy się językiem biznesu i wiemy, jak przełożyć filozofię Państwa firmy na język innego kraju z uwzględnieniem jego specyfiki oraz zasad funkcjonowania rynku.

 

Marka eurowort© oznacza jakość, realizację usług zgodnie z oczekiwaniami klienta i sposób myślenia zorientowany na działalność biznesową.

 

Od 15 lat osobiście zajmuję się krótko- i długoterminowymi projektami dla wielu klientów prywatnych i spółek.

 

Również Państwa zapraszam do współpracy. Wspólnie możemy omówić główny obszar działalności Państwa firmy oraz potrzeby w zakresie tłumaczeń.

 

 

Sylvia Steinweber

Prezes zarząduMitglied der tekom, dem deutschen Fachverband für technische Kommunikation und Dokumentation.

Wir nutzen das Informations- und Weiterbildungsangebot der tekom. Das neu erworbene Wissen wird in der Praxis umgesetzt. Unsere Kunden profitieren davon.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Phone:  +49 8031 35 25 675 Mobile: +49 175 444 8697

 E-Mail: info[at]eurowort.eu