Do wykonania tłumaczeń, formatowania dokumentów oraz opracowywania ich wzorów stosujemy nowoczesne systemy i programy, jak i inwestujemy stale we własne bazy danych oraz oprogramowanie.

 

Różnorodne technologie oraz ścisła współpraca z firmą tworzącą oprogramowanie gwarantują dynamiczną komunikację, wyjątkowo sprawny przebieg pracy oraz optymalne zarządzanie terminologią.

 

Jako nasz partner handlowy zyskują Państwo opłacalną współpracę – możemy zaoferować Państwu profesjonalny serwis w atrakcyjnej cenie.

 


W celu zapewnienia sprawnego przebiegu pracy firma eurowort© stosuje takie technologie oraz rozwiązania w zakresie zarządzania, które wspierają optymalizację procesów tłumaczeniowych.

 

 

Do korzyści, jakie zyskują nasi Klienci należą:

- spójna terminologia

- oszczędność czasu

- podwyższenie produktywności

- elastyczność

- wydajność kosztów

 

Myślimy jak przedsiębiorcy i zapoznajemy się z filozofią Państwa działalności. Jako Państwa partner biznesowy wspólnie skrócimy czas potrzebny do osiągnięcia korzyści z produktu i zniwelujemy problemy związane z jakością.

 

 


--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Mobile: +49 175 444 8697      E-Mail: info[at]eurowort.eu